Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBAND, 18 k guld, stavar med mellanliggande odlade pärlor ca 15,5-15,8 mm, otydliga svenska stämplar, längd 18 cm, vikt ca 4,6 g
Stavar med bucklor
914334
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här