Armband 18 k guld odlade pärlor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, 18 k guld, stavar med mellanliggande odlade pärlor ca 15,5-15,8 mm, otydliga svenska stämplar, längd 18 cm, vikt ca 4,6 g

Stavar med bucklor

914334

2021-05-12