Fåtöljer med fotpallar rokokostil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, med fotpallar, paisleymönstrat pärlspikat tyg, stomme i bok, sitthöjd ca 45, rygghöjd 90 cm

Smärre slitage

914361

2021-05-10