Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENRICO BAJ (1924-2003): I FUNERALI DELL´ANARCHICO PINELLI,signerad Baj, 7/90, färgetsning, bladmått ca 69x99 cm
Oramad, hanteringsveck i marginalen
914381
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här