Enrico Baj färgetsning

Enrico Baj färgetsning
Enrico Baj färgetsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): I FUNERALI DELL´ANARCHICO PINELLI,signerad Baj, 7/90, färgetsning, bladmått ca 69x99 cm

Oramad, hanteringsveck i marginalen

914381

2021-05-12