Vera Nilsson litografi

Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): (2) "Händer I", "Sjuksköterskebrist", signerade och numrerad 6/260 resp 36/70, färglitografier, bildmått ca ca 57x42 cm resp 34x53 cm, bladmått ca 69x55 resp 50x66 cm

Ingår i temaauktionen kvinnliga konstnärer

Oramade

914384

2021-05-12