Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR Afrika, 1900-tal, mask Mossi, Burkina Faso, kalkat och bemålat trä, höjd ca 92 cm
Proveniens: Lauritz.com, 2016
Nagg, boirtfall av ytbehandling, slitage
914386
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här