Piedestaler rokokostil

Piedestaler rokokostil
Piedestaler rokokostil
Piedestaler rokokostil
Piedestaler rokokostil
Piedestaler rokokostil
Piedestaler rokokostil
Piedestaler rokokostil
Piedestaler rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, gjutjärn, höjd 77 cm

Slitage, färgbortfall, rost, avslag

914387

2021-05-11