Skålar "Sofiero" Gunnar Cyrén
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR CYREN (1931-2013), skålar, 3 st, Orrefors, "Sofiero", rutslipad kristall, signerade Orrefors 3834, ettikettmärkta, höjd ca 11, 24x18 cm, 2 med originalkartong
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Bruksslitage,
914397
2021-05-20