Skålar "Sofiero" Gunnar Cyrén

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GUNNAR CYREN (1931-2013), skålar, 3 st, Orrefors, "Sofiero", rutslipad kristall, signerade Orrefors 3834, ettikettmärkta, höjd ca 11, 24x18 cm, 2 med originalkartong

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Kuntoraportti

Bruksslitage,

914397

Päivämäärä:

2021-05-20