Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets början, barockstil, ek, fotavslut med skuren dekor, läderklädda sitsar, bestående av: 6 stolar, 1 par karmstolar, matbord, bordets höjd 78, 139x107, 2 utdragsskivor vardera 58 cm

Bruksslitage, smärre avslag, läderskador

914399

2021-05-10