Klubbat för:
21 000 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
JOSEF FRANK, 1 par, karmstolar, Svenskt Tenn, modell 969, 2000-tal, körsbär, formgivningsår 1939, klädda i randigt ljust tyg, sitthöjd ca 41 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, blekta
914400
2021-05-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner