Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AFRIKA, paddel, Duala, 1900-tal, Kamerun, bemålat trä, längd ca 170 cm
Proveniens: Peter Willborg, Stockholm
Craaford Auktioner, Lund, 2020
Nagg, slitage
914415
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här