PAddel Afrika

PAddel Afrika
PAddel Afrika
PAddel Afrika
PAddel Afrika
PAddel Afrika
PAddel Afrika
PAddel Afrika
PAddel Afrika
PAddel Afrika
PAddel Afrika

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AFRIKA, paddel, Duala, 1900-tal, Kamerun, bemålat trä, längd ca 170 cm

Proveniens: Peter Willborg, Stockholm
Craaford Auktioner, Lund, 2020

Nagg, slitage

914415

2021-05-12