Sven Hellström oljemålning

Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN HELLSTRÖM (född 1906-1997): Interiör med blomsterstilleben, signerad och daterad Sven Hellström 1946, olja på pannå, ca 60x48 cm

914433

2021-05-10