Mila Pospisil oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MILA POSPISIL (1800-tal): Landskap, olja på duk uppfodad på papp, signerad och daterad 74 (?), 35 x 50 cm.
Kuntoraportti
Retuscher, krackelyr.
914447
Päivämäärä:
2021-05-23