Mila Pospisil oljemålning

Mila Pospisil oljemålning
Mila Pospisil oljemålning
Mila Pospisil oljemålning
Mila Pospisil oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MILA POSPISIL (1800-tal): Landskap, olja på duk uppfodad på papp, signerad och daterad 74 (?), 35 x 50 cm.

Kuntoraportti

Retuscher, krackelyr.

914447

Päivämäärä:

2021-05-23