Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
GUSTAVSBERG, cabaret, 9 dlr, flintgods, monterad diameter ca 49 cm
Missfärgningar, krackeleringar, mindre nagg
914448
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här