Paraplyställ
2021-05-15
914469
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PARAPLYSTÄLL, Kina, 1900-tal, floral dekor, höjd ca 46 cm
Ingår i temaauktion Orientalika
Lagning vid mynningen