Paraplyställ

Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, Kina, 1900-tal, floral dekor, höjd ca 46 cm

Ingår i temaauktion Orientalika

Lagning vid mynningen

914469

2021-05-15