Rottingfåtöljer, ett par

Rottingfåtöljer, ett par
Rottingfåtöljer, ett par
Rottingfåtöljer, ett par
Rottingfåtöljer, ett par
Rottingfåtöljer, ett par
Rottingfåtöljer, ett par
Rottingfåtöljer, ett par
Rottingfåtöljer, ett par
Rottingfåtöljer, ett par
Rottingfåtöljer, ett par

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROTTINGFÅTÖLJER, 2 st, 1970/80-tal, vitmålade, sitthöjd ca 39, högsta höjd ca 99 cm

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage

914489

2021-05-12