Skrivbord teak

Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, ca 1960-tal, Domino Möbler Danmark, fanerat i teak, 2 fasta hurtsar med 3 lådor vardera, höjd ca 73, 145x70 cm

Bruksslitage, saknar nyckel

914490

2021-05-10