Veryan edwards oljemålning

Veryan edwards oljemålning
Veryan edwards oljemålning
Veryan edwards oljemålning
Veryan edwards oljemålning
Veryan edwards oljemålning
Veryan edwards oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERYAN EDWARDS, "Homage to Vincent", signerad, daterad a tergo 1987, olja på duk, ca 51x40 cm

914497

2021-05-12