Carl Larson

Carl Larson
Carl Larson
Carl Larson
Carl Larson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919), efter,
"Tittut", färglitografi, utgiven av Idun, Stockholm, signerad i trycket, bildmått 55 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram, blekt

914499

2021-05-12