Vinylspelare Thorens TD318

Vinylspelare Thorens TD318
Vinylspelare Thorens TD318
Vinylspelare Thorens TD318
Vinylspelare Thorens TD318
Vinylspelare Thorens TD318
Vinylspelare Thorens TD318
Vinylspelare Thorens TD318
Vinylspelare Thorens TD318

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINYLSPELARE, Thorens TD 318, 1980-tal, ca 44x34 cm

Bruksslitage, fungerar enligt uppgift, SAV garanterar ej funktionen

914512

2021-05-12