Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
MARIO ARNABOLDI, golvlampa "Mira", designad 1983 för Programmaluce, Milan, svartlackerad, höjd maxutfälld 197 cm
Ej funktionstestad, ytskador och färgflagningar
914521
2021-05-10