Takarmatur Arne Jacobsen
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
ARNE JACOBSEN, taklampa, AJ Royal -pendel, vitlackerad plåt, Louis Poulsen, diameter ca 37 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage, några mindre ytrepor
914534
2021-05-12