Takarmatur Arne Jacobsen

Takarmatur Arne Jacobsen
Takarmatur Arne Jacobsen
Takarmatur Arne Jacobsen
Takarmatur Arne Jacobsen
Takarmatur Arne Jacobsen
Takarmatur Arne Jacobsen
Takarmatur Arne Jacobsen
Takarmatur Arne Jacobsen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ARNE JACOBSEN, taklampa, AJ Royal -pendel, vitlackerad plåt, Louis Poulsen, diameter ca 37 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage, några mindre ytrepor

914540

2021-05-14