Yrjö Edelman färglitografi

Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMAN (1941-2016): Komposition med papper, signerad, 53/175, färglitografi, bildmått ca 60 x 43 cm.

914541

2021-05-10