Damskrivbord
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAMSKRIVBORD, 1700/1800-tal, fanér, intarsia, benens avslut med skor i mässing, nyckelbricka i mässing, nyckel finns, höjd ca 77 samt 88x44,5 cm
Listbitar borta, skivan betsad, fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage,
914551
2021-05-12