Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1700/1800-tal, fanér, intarsia, benens avslut med skor i mässing, nyckelbricka i mässing, nyckel finns, höjd ca 77 samt 88x44,5 cm

Listbitar borta, skivan betsad, fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage,

914551

2021-05-12