Sideboard funkis

Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis
Sideboard funkis

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, funkis, fanerat med teak, lådor i sargen, höjd ca 66 cm, 190x32 cm

Slitage, det stora hyllplanet med skador

914557

2021-05-12