Stickert i form av käpp 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STICKERT, i form av käpp, 1900-tal, orientalisk, skuren dekor, trä och ben, metallbeslag, längd 91 cm.

Slitage.

914562

2021-05-12