Tolomeo Micro Artemide

Tolomeo Micro Artemide
Tolomeo Micro Artemide
Tolomeo Micro Artemide
Tolomeo Micro Artemide
Tolomeo Micro Artemide
Tolomeo Micro Artemide
Tolomeo Micro Artemide
Tolomeo Micro Artemide

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICHELE DE LUCCHI & GIANCARLO FASSINA, "Tolomeo Micro", skrivbordslampa, mattlackerad aluminium, Artemide, Italien, formgivningsår 1983, reglerbar höjd

Bruksslitage, repor

914564

2021-05-10