Svenolov Ehrén grafik

Svenolov Ehrén grafik
Svenolov Ehrén grafik
Svenolov Ehrén grafik
Svenolov Ehrén grafik

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad Svenolov Ehrén -73, färglitografi, bildmått ca 49x79 cm

Zustandsbeschreibung

914571

2021-05-10