Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad Svenolov Ehrén -73, färglitografi, bildmått ca 49x79 cm
Zustandsbeschreibung
914571
2021-05-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner