Caféstolar 4 st
2021-05-12
914576
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CAFÈSTOLAR, 4 st, 1900-tal, böjträ, sitthöjd ca 46 cm
slitage