Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

2 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtdags", ur portföljen "Den Gamla Ångbåten", 1978, signerad roland S, 260/360, färglitografi, bildmått ca 31x48 cm

914577

2021-05-10