Klubbat för:
5 200 SEK
2 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtdags", ur portföljen "Den Gamla Ångbåten", 1978, signerad roland S, 260/360, färglitografi, bildmått ca 31x48 cm
914577
2021-05-10