Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinter Sandhamnshålet", signerad och daterad roland S -83, 9/350, färglitografi, bildmått ca 30x46 cm

914582

2021-05-10