Antonio Citterio, taklampa
Vollendet
2021-05-10
914584
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ANTONIO CITTERIO, "Lastra 8", taklampa, Flos, Italien, 2000-tal, glas, för åtta ljuspunkter, längd 120, bredd 50 cm.
Ej funktionstestad, plastdelar på lampans ovansida med skador, delar för upphängning medföljer - ej genomgången