Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bordsskivan fanérad i valnöt, svärtad kant, skulpterad fot, höjd ca 75, 95x61 cm
Bruksslitage, skivan m fläckar, enstaka fanérbortfall
914588
2021-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här