Svenska rfåglar 120 färglitografier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄRGLITOGRAFIER, "Svenska fåglar", 120 st, von Wright 1922-26, Assorted birds, A. Börtzells Tr. AB, Stockholm, bladmått ca 38x27 cm.

Obetydligt slitage

914600

2021-05-12