Emil Olsson oljemålning

Emil Olsson oljemålning
Emil Olsson oljemålning
Emil Olsson oljemålning
Emil Olsson oljemålning
Emil Olsson oljemålning
Emil Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL OLSSON (1890-1964): "Hauts de Seine", signerad och daterad Emil Olsson -14, olja på pannå, 33x42 cm

Pannå med spricka

914612

2021-05-10