Emil Johansson Thor oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL JOHANSSON THOR (1889-1958): "Meudon", signerad och daterad -20, olja på pannå, 40x32 cm

Med dedikation

914614

2021-05-10