Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AFFISCH, Sofiero Slott Helsingborg 2006, signerad av Lennart Jirlow i höger nedre hörn, bladmått ca 50 x 64 cm
oramad, bruksslitage med veck
914619
2021-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här