Affisch Lennart Jirlow

Affisch Lennart Jirlow
Affisch Lennart Jirlow
Affisch Lennart Jirlow
Affisch Lennart Jirlow

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

AFFISCH, Sofiero Slott Helsingborg 2006, signerad av Lennart Jirlow i höger nedre hörn, bladmått ca 50 x 64 cm

oramad, bruksslitage med veck

914619

2021-05-14