Sidobord

 Sidobord
 Sidobord
 Sidobord
 Sidobord
 Sidobord
 Sidobord
 Sidobord
 Sidobord

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SIDOBORD, 1 par, England, "Karusellbord", 1900-tal, mörbetsad mahogny, fotavslut med lejontassar, hjultrissor, höjd 60, diameter 50 cm

Kuntoraportti

Repor, slitage

914632

Päivämäärä:

2021-05-23