Sidobord
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SIDOBORD, 1 par, England, "Karusellbord", 1900-tal, mörbetsad mahogny, fotavslut med lejontassar, hjultrissor, höjd 60, diameter 50 cm
Kuntoraportti
Repor, slitage
914632
Päivämäärä:
2021-05-23