Luktdosor silver

Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver
Luktdosor silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUKTDOSOR, 4 st, silver, 1800-tal, 1 av dem Carl Fredrik Cavallius, Strömstad, 1883, höjd 4-5,5 cm, total vikt 60 g

Slitage, skador, en saknar del invändigt.

914636

2021-05-16