Eduard Kutsar oljemålningar

Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar
Eduard Kutsar oljemålningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDUARD KUTSAR (Estland 1902-1970) (2): Landskap, signerade E. Kutsar, olja på papper, bladmått 10x14 cm

914656

2021-05-10