Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SKRIN, 1800-tal, fanér i olika träslag, intarsia dekor, invändigt med diverse fack, höjd ca 12, 30x20 cm

Skador, slitage

914661

2021-05-13