Inga Derblom oljemålning

Inga  Derblom oljemålning
Inga  Derblom oljemålning
Inga  Derblom oljemålning
Inga  Derblom oljemålning
Inga  Derblom oljemålning
Inga  Derblom oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGA DERBLOM, stilleben med bl a citron, signerad samt daterad 2003, olja på duk, ca 32x40 cm

914665

2021-05-12