Edition Eté Omega Chronometer Armbandsur 18K
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OMEGA, Chronometer, armbandsur, 18K, 1950-tal, automatiskt urverk, rödguld, plexiglas, krona med Omega, senare präglad läderrem ej original, förgylld sölja i orignal, ref nr. 2500, serie nr. 10981225, verk nr. 12053515, kaliber 333, diam ca 35 mm
Åldersrelaterat slitage. Urtavla med patina. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
914667
2021-05-30