Edition Eté Omega Chronometer Armbandsur 18K

Klubbat för:

21 000 SEK

15 000 SEK

OMEGA, Chronometer, armbandsur, 18K, 1950-tal, automatiskt urverk, rödguld, plexiglas, krona med Omega, senare präglad läderrem ej original, förgylld sölja i orignal, ref nr. 2500, serie nr. 10981225, verk nr. 12053515, kaliber 333, diam ca 35 mm

Åldersrelaterat slitage. Urtavla med patina. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

914667

2021-05-30